راه‌اندازی ستاد جذب زائر و گردشگر خارجی در خراسان رضوی

fjrigjwwe9r2article:location_announce

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از راه‌اندازی ستاد جذب زائر و گردشگر خارجی خبر داد.

راه‌اندازی ستاد جذب زائر و گردشگر خارجی در خراسان رضوی

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدحسن واحدی در نشستی با رئیس نمایندگی وزارت  خارجه در شمال و شرق کشور گفت: معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، نمایندگی وزارت خارجه در شمال و شرق کشور، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان و اداره اطلاعات، آستان قدس رضوی، انجمن دفاتر خدمات مسافرتی به عنوان اعضای اصلی ستاد جذب زائر خارجی هستند.

وی افزود: در حال حاضر تعداد پروازهای خارجی از مشهد به 25 نقطه است که مقصد آن اغلب کشورهای اسلامی است، باید تلاش کنیم که زمینه سفر برای زائر و مسافر از کشورهای مذکور به مقصد مشهد قوت بیشتری بگیرد.

معاون استاندار گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود فرهنگی و اقتصادی در استان خراسان رضوی به ویژه مشهد باید تمام تلاش خود را جهت توسعه فعالیت‌ها و ارتباطات فراملی به کار گیریم.

واحدی خواستار تشکیل هیئتی متشکل از دستگاه‌های مرتبط با هدف تعیین چشم انداز برای ستاد جذب زائر و گردشگر خارجی  شد.

وی افزود: موفقیت این ستاد در جذب زائر و گردشگر علاوه بر اینکه اسبابی برای انتقال فرهنگ رضوی خواهد بود، زمینه جذب سرمایه‌گذارخارجی را نیز در پی خواهد داشت.

7 شهریور 1396 منبع :
fjrigjwwe9r2article:abstract_article
isna.ir

تعداد بازدید 1721
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹