تاسیس باغ ایرانی در محل باغ ملی شهر سانچئون

fjrigjwwe9r2article:location_announce

باغ ایرانی در محل باغ ملی شهر سانچئون بر اساس یادداشت تفاهم دو جانبه که به امضای شهرداران دو شهر رامسر و سانچئون رسید، تاسیس می‌شود.

در تاریخ ۱۰-۵ اردیبهشت ماه سال جاری هیئتی از جمهوری اسلامی ایران شامل شهردار رامسر، معاون امور عمرانی استانداری مازندران، مسئول بخش امور سرمایه گذاری شهرداری رامسر، رئیس اداره حفاظت محیط زیست رامسر و همچنین مدیر اجرایی مرکز منطقه‌ای رامسر در مرکز و غرب آسیا، به منظور بازدید از شهر سانچئون و امضای یادداشت تفاهمی دو جانبه میان شهرهای رامسر و سانچئون به کشور کره جنوبی اعزام شد.

این بازدید با هدف همکاری دو جانبه به منظور ارتقای جهانی تنوع زیستی، تقویت طبیعت‌گردی از طریق به اشتراک گذاشتن مطالعات و تبادل اطلاعات و مشارکت طرفین در جهت توسعه فعالیت‌های ارتباطات، آموزش و تنویر افکار عمومی و توسعه اقتصاد محلی از طریق توسعه طبیعت‌گردی پایدار برگزار شد که در ‌‌نهایت یادداشت تفاهمی دو جانبه به امضای شهرداران دو شهر رسید.

تیم کره جنوبی با مسئولیت شهردار سانچئون و به میزبانی شهرداری رامسر از تاریخ ۱۰ مرداد ماه لغایت ۱۲ مردادماه، به ایران آمدند تا ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود گردشگری و سرمایه‌گذاری در شهر رامسر مورد بازدید و بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

طی این سفر هیئت کره‌ای از موزه کاخ رامسر، باغ سی و سه هکتاری، بلوار معلم، منطقه جواهرده (شامل روستای جواهرده، چشمه آب معدنی و محل سایت درختکاری سامسونگ در صیقل محله)، تله کابین، سواحل تفرجی و همچنین نقاط مختلف شهر بازید صورت گرفت.

طبق توافقات شهر رامسر، باغ ایرانی در محل باغ ملی شهر سانچئون تاسیس می‌شود. همچنین یکی از خیابان‌ها در رامسر به نام سانچئون و یکی از خیابان‌ها در شهر سانچئون به نام رامسر نامگذاری می‌شود. در این راستا موافقت‌نامه همکاری فی مابین دو شهر در محل هتل قدیم امضا شد.

19 مرداد 1396 منبع :
fjrigjwwe9r2article:abstract_article
kojaro.com

تعداد بازدید 740
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹