مزایای داشتن یک نرم افزار جامع هتلداری

fjrigjwwe9r2article:location_announce

خرید یک سیستم هتلداری یک تصمیم بزرگ برای یک هتلدار می باشد. در کل داشتن یک سیستم نرم افزاری هتلی به شما کمک خواهد کرد که بتوانید روال ها و عملیات داخل هتل را تسریع و مشتری مداری را بیشتر نمایید و خدمات ارائهه شده به میهمان را بهبود ببخشید.
در این مقاله به مزایای داشتن یک نرم افزار هتلداری اشاره خواهد شد:

 

دسترسی و نظارت دقیق

یک هتل نیازمند مدیریت 24/7 (7 روز هفته در 24 ساعت)می باشد. نظارت بر امور مالی ، مانیتور کردن عملکرد بخش های هتل و افزایش رضایتمندی هتل ، مدیران را به شدت مشغول نموده امکان تصمیم گیری بهینه و گاها سریع را از آنها میگیرد. داشتن یک نرم افزار هتلداری ابری یا تحت وب با قابلیت ها و انعطاف پذیری بالا به مدیران این امکان را میدهدد که بتوانند در هر لحظه نرخ اتاق ها را چک نمایند ، از میزان اشغال هتل آگاهی پیدا کرده ، دسترسی های کاربران راا بررسی نمایند و دستورات لازم را صادر نماید.

 

صرفه جویی در زمان

هر اقدامی که بتواند در زمان مدیران صرفه جویی نماید یک اقدام طلایی برای آنها خواهد بود چرا که آنها این امکان را پیدا میکنند که بیشتر به میهمانان توجه نموده و نیاز های آنها را بهتر درک نمایند.
یک سیستم نرم افزاری مدیریت هتل به مدیران هتل این امکان را میدهد که خیلی از روال های زمان گیر را از طریق سیستم نرم افزاری به سرعت انجام دهند ، احتیاج به ساماندهی اسناد و مدارک کاغذی را به حداقل برسانند ، بسیاری از سرکشی ها به بخش های هتل را از طریق نظارت بر عملکرد آن بخش به صورت سیستمی دنبال و پیگیری نمایند و زمان انتظار میهمان در پشت میز (پذیرش ، رستوران ، لاندری و ...) را کاهش دهد.

 

کاهش هزینه های هتل

کاهش هزینه های عملیاتی امری است که همه ی هتلداران عزیز برای نیل به سود بیشتر همیشه به دنبال آن هستند. حال پیاده سازی و استقرار یک نرم افزار هتلداری که بتواند هزینه های هتل را به صورت مستقیم و غیر مستقیم کاهش دهد میتواند عملکرد مالی یک هتل را ارتقا بخشد.

- کاهش هزینه های پورسانت : استفاده از قابلیت رزرو آنلاین هتل به صورت 24 در تمام ایام سال به صورت مستقیم توسط خود هتل باعث کاهش هزینه های پورسانت آزانس ها و اشخاص میگردد که اگر بخواهیم این هزینه های را در کلل سال جمع ببندیم به عدد قابل توجهی خواهیم رسید.

- کاهش هزینه های نیروی انسانی : یک نرم افزار هتلداری به شما این امکان را میدهد که بتوانید با تعداد نفرات کمتر بدون اینکه خللی در روالهای قبلی هتل بوجود آید بلکه با بهتر شدن خدمات میهمان باعث کاهش هزینه های نیروی انسانی شما خواهد شد.

- کاهش هزینه های سنگین شبکه بندی در هتل : یکی از هزینه های سنگین در هتل هزینه شبکه بندی کابلی سیستم های هتل می باشد. یک نرم افزار هتلداری تحت وب به شما این امکان را می دهد که بتوانید با راه اندازی یک سیستم شبکه وایرلس با هزینه ای بسیار پایین تر ، تمام بخش های هتل به نرم افزار متصل شده و به صورت برخط و تحت شبکه ، کارهای خود را انجام داده و ارائه سرویس نمایند.

- محاسبه قیمت تمام شده و کنترل هزینه ها(کاست کنترل) : کاست کنترل یکی از بخش های مهم وشاهرگ حیاتی هتل می باشد که متاسفانه هنوز اکثر هتل ها نیاز به داشتن سیستم کاست را درک نکرده اند و بدون کاست کنترل حرکت میکنند.

یک نرم افزار هتلداری با قابلیت کاست کنترل به شما این امکان را میدهد که بتوانید بر روی تک تک مواد مصرفی هتل نظارت داشته ، میزان هزینه کرد هر بخش از هتل را مشخص نموده ، اولویت های خرید با توجه به بودجه بندی مشخص شده برای هتل تعیین گردد و درکل به یک انضباط مالی بسیار ارزشمند دست برسید. یک مدیریت خوب هتل و در کل هر سازمانی منوط به داشتن یک سیستم مالی جامع و کامل می باشد مطمئن باشید بدون داشتن یک نرم افزار مالی قویی  شما امکان مدیریت قوی را نخواهید داشت.

همین حالا برای آسودگی خاطر و کاهش دغدغه های مدیریتی بخش های مختلف هتل خود و داشتن یک نرم افزار هتلداری تحت وب و یکپارچه با مشاوران ما در این زمینه گفتگو کنید.
هتل سیستم نرم افزار هتلداری تحت وب و ابری ، محصولی از شرکت نسل داده پردازی ایلیا می باشد.

 

2 اردیبهشت 1396 منبع :
fjrigjwwe9r2article:abstract_article
پارس رزرو

تعداد بازدید 2054
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹