مصاحبه با سرکار خانم بوذری مقدم مدیریت شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسپادانا

در ورود به آژانس اسپادانا آنچه بیشتر به نظر می رسد نظم حاکم بر محیط آژانس می باشد که نشأت گرفته از مدیریت صحیح حاکم بر محیط می باشد و این مدیریت از آن مدیری لایق به نام خانم بوذری مقدم است که در زیر صحبتهای ایشان را می خوانید :

ضمن معرفی خود مختصری از سوابق مدیریتی خود بفرمایید.

اینجانب زهرا بوذری مقدم مدیر عامل و صاحب امتیاز شرکت خدمات مسافرت هوایی وجهانگردی اسپادانا با سابقه ای درخشان بیش از 10 سال در زمینه های متنوع گردشگری
ایرانگردی تورهای ورودی و خروجی صدور بلیط های داخلی و خارجی و رزرو هتل بخصوص به صورت تخصصی در مسیر های جنوب شرق آسیا فعالیت داشته ام . شایان ذکر است این شرکت افتخار دارد در پرتو تجربیات فراوان و با ملاک قرار دادن نیازهای مشتریان گلچینی از برترین تورهای خارجی و داخلی را در مسیر های مختلف برای هموطنان عزیز عرضه نماید .

 

عمده مشکلات آژانس های مسافرتی چیست ؟

ما همیشه بر این اعتقادیم کلمه ای به نام مشکل وجود ندارد و به آن مسئله می گوییم و همواره راه حلی برای آن می توان یافت . یک سیستم موفق بنا به نیازهای مشتریان می بایستی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد که تهدیدات بیرونی به آن آسیبی نرساند .

 

در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمائید .

 

از مدیریت سایت بسیار سپاسگذارم که این فرصت را دراختیار آژانس ها و هتل ها برای معرفی هرچه بهتر خود به عموم مردم قرار داده است .

15 مهر 1392 منبع : پارس رزرو
تعداد بازدید 1504
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹