مصاحبه با سرکار خانم بوذری مقدم مدیریت شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسپادانا

fjrigjwwe9r2article:location_announce

در ورود به آژانس اسپادانا آنچه بیشتر به نظر می رسد نظم حاکم بر محیط آژانس می باشد که نشأت گرفته از مدیریت صحیح حاکم بر محیط می باشد و این مدیریت از آن مدیری لایق به نام خانم بوذری مقدم است که در زیر صحبتهای ایشان را می خوانید :

ضمن معرفی خود مختصری از سوابق مدیریتی خود بفرمایید.

اینجانب زهرا بوذری مقدم مدیر عامل و صاحب امتیاز شرکت خدمات مسافرت هوایی وجهانگردی اسپادانا با سابقه ای درخشان بیش از 10 سال در زمینه های متنوع گردشگری
ایرانگردی تورهای ورودی و خروجی صدور بلیط های داخلی و خارجی و رزرو هتل بخصوص به صورت تخصصی در مسیر های جنوب شرق آسیا فعالیت داشته ام . شایان ذکر است این شرکت افتخار دارد در پرتو تجربیات فراوان و با ملاک قرار دادن نیازهای مشتریان گلچینی از برترین تورهای خارجی و داخلی را در مسیر های مختلف برای هموطنان عزیز عرضه نماید .

 

عمده مشکلات آژانس های مسافرتی چیست ؟

ما همیشه بر این اعتقادیم کلمه ای به نام مشکل وجود ندارد و به آن مسئله می گوییم و همواره راه حلی برای آن می توان یافت . یک سیستم موفق بنا به نیازهای مشتریان می بایستی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد که تهدیدات بیرونی به آن آسیبی نرساند .

 

در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمائید .

 

از مدیریت سایت بسیار سپاسگذارم که این فرصت را دراختیار آژانس ها و هتل ها برای معرفی هرچه بهتر خود به عموم مردم قرار داده است .

15 مهر 1392 منبع :
fjrigjwwe9r2article:abstract_article
پارس رزرو

تعداد بازدید 1734
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹