امکانات نرم افزار هتلداری هتل سیستم -بخش سوم

fjrigjwwe9r2article:location_announce

در بخش های قبلی معرفی امکانات نرم افزار هتلداری هتل سیستم به ویژگی های اشاره کردیم که تیتروار بیان میکنیم: تحت وب بودن نرم افزار ، امنیت نرم افزار ، استقرار ، آموزش و پشتیبانی ، گزارشات آماری و گرافیکی ، تعریف دینامیک ظرفیت و تعرفه ، رک های نرم افزار، امکان تعریف ساین برای آژانس ها و دفاتر رزرواسیون ، امکان ارسال اینترنتی لیست به اداره اماکن ناجا و آمار به سازمان میراث فرهنگی .
در این مقاله به ادامه ویژگی های بارز نرم افزار هتلداری هتل سیستم می پردازیم:

 

1- اعمال محدودیت رزرو برای اشخاص

در هتل سیستم شما قادر خواهید بود در بازه زمانی مورد نظر برای اشخاص و رزرو کننده ها بر روی سیستم اعمال محدودیت انجام دهید. شما میتوانید بازه زمانی دلخواه و تعداد محدودیت رزرو را وارد نمایید در این حالت سیستم در بازه ای که شما وارد نموده اید هر کاربران مجاز خواهد بود که حداکثر به تعدادی که شما به سیستم فرمان داده اید بر روی سیستم رزرو انجام دهد. به عنوان مثال یک سازمان را در نظر بگیرید که میخواهد در ایام عید نوروز بر روی کارمندان خود اعمال محدودیت رزرو انجام دهد ، با این سیستم در تاریخ مورد نظر هر کارمند فقط میتواند حداکثر به تعدادی که برای سیستم تعریف شده است رزرو انجام دهد.

 

2- امکان اصلاحات مختلف بر روی رزرو

شما می توانید بر روی هر رزرو عملیات مختلفی انجام دهید که این امور شامل : ویرایش روزهای اقامت ، کنسل کردن رزرو ، ویرایش اطلاعات میهمانان ، کم و زیاد کردن نفرات میهمانان ، ثبت انواع دریافت و پرداخت ، ثبت اطلاعات جانبی رزرو مانند ثبت شماره پلاک خودرو ، توضیحات جانبی رزرو ، افزودن کالا و خدمات از بخش های مختلف هتل مانند رستوران ، پذیرش ، لاندری ، خانه داری ، تریا و غیره ، چاپ واچر رزرو و اطلاعات تسویه حساب میهمان.

 

3- امکان رزرو پارکینگ و تعریف ظرفیت دینامیک برای پارکینگ ها

یکی از امکانات منحصر به فرد نرم افزار هتلداری هتل سیستم این است که شما حتی قادر خواهید بود در صورتیکه منابع پارکینگ به اندازه کافی در اختیار ندارید در صورت تمایل میهمان به داشتن مکان پارک خودرو آن را نیز به همراه اتاق به میهمان رزرو دهید. همچنین شما می توانید در هر لحظه گزارش خودرو ها و پلاک آنها را نیز از سیستم تهیه نمایید و از محل پارک هر خودرو مطلع شوید.

 

4- گزارشات پذیرش و رستوران

گزارشات یکی از مهمترین بخش های یک نرم افزار است که شما بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را از نرم افزار استخراج نمایید. گزارشات پذیرش و رستوران نرم افزار هتل سیستم شامل چاپ تجمیعی واچر رزروهای ورودی ، گزارشات میهمانان ورودی و خروجی ، گزارش آمار رستوران شامل تعداد صبحانه ، ناهار ، شام ، تعداد خردسالان به تفکیک هر روز ، گزارش مالی از شیفت صندوق های پذیرش هتل و رستوران ، مبالغ دریافتی و پرداختی.

11 بهمن 1395 منبع :
fjrigjwwe9r2article:abstract_article

تعداد بازدید 993
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹