مصاحبه با مهندس مهدی آجیلیان رئیس اتحادیه هتل آپارتمان داران مشهد مقدس

fjrigjwwe9r2article:location_announce

به نام خدا

 

لطفاً مختصری از بیوگرافی مدیریتی خود بفرمائید.

اینجانب مهدی آجیلیان عباسی متولد 1356 در مشهد مقدس پس از پایان تحصیلات کارشناسی عمران در سال 1380 شرکت ساختمانی و راه سازی تاسیس نموده و مسئولیت مدیر عامل شرکت فوق را بر عهده دارم .

از سال 1383 با خرید یک واحد هتل آپارتمان، مسئولیت مدیر واحد را تا کنون داشته و در سال 1389 پس از اتخاذ رای  اعضاء تحت پوشش اتحادیه به عنوان دبیر اتحادیه وارد مجموعه شده و در سال 1390پس از  تغییرات  صورت گرفته شده در هیئت مدیره اینجانب به عنوان رئیس اتحادیه هتل آپارتمان داران مشهد مقدس انتخاب و تاکنون مشغول خدمت می باشم.

 

عمده مشکلات هتل آپارتمان هاچیست؟


عمده مشکلات هتل آپارتمان ها وجود تعداد زیادی واحد های اقامتی غیر مجاز در سطح شهر مشهد و در نتیجه باعث رقابت نا­سالم در این صنعت گردیده و فضای کسب و کار را در این رشته به مخاطره انداخته و متاسفانه واحدها به حداقل درصد اشغال معقول و منطقی با نرخ مصوب در طول سال نمی­ رسند و در نتیجه متضرر گردیده و آسیب می بینند .

راه کار های شما برای رفع مشکلات هتل آپارتمان ها چیست؟

رفع معضلات وجود واحد­های اقامتی غیر مجاز با کمک متولیان و دست اندرکاران این صنعت و ایجاد فرهنگ مدیریت سفر ازمبدا و بحث رزرواسیون و ایجاد فرهنگ سفر های گروهی در جامعه با کمک سایر نهادها وارگان­های متولی و فرهنگی ( رسانه ­های گروهی و جراید)

همکاری سازمان میراث فرهنگی با اتحادیه چگونه است؟

متاسفانه با توجه به تغییرات متعدد  مدیریتی در سطوح مختلف سازمان در سالیان اخیر همکاری سازمان با بخش خصوصی و اتحادیه­ ها به چالش و مخاطره افتادهاست.

یکی از بحث­ های رایج این روزها ساخت و ساز اماکن اقامتی ارزان قیمت می­ باشد، نظر شما در این رابطه چیست؟

با توجه به ساختار مهمانپذیر و هتل آپارتمان­ها و سیاست ایجاد اینگونه اماکن برای اقشار متوسط و متوسط به پایین و تعداد فراوان اینگونه واحد ها در شهر مشهد مشکل در ایجاد اماکن اقامتی ارزان قیمت جدید نمی­ باشد بلکه بایستی با مدیریت صحیح و همه جانبه و ایجاد فرهنگ مناسب در جامعه و با کمک بودجه های اختصاص یافته به این مقوله مانند بودجه زیارت ، از پتانسیل ها و سرمایه گذاری موجود به نحو احسن برای رسیدن به اهداف کلان که همان سفر­های ارزان می ­باشد، استفاده بهینه نمود .

در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمائید .

با تشکر از اصحاب جراید بخصوص سامانه پارس رزرو  در جهت حمایت از صنعت گردشگری کشور و اطلاع رسانی به موقع مسائل ومشکلات این صنعت .

 

6 مهر 1392 منبع :
fjrigjwwe9r2article:abstract_article
پارس رزرو

تعداد بازدید 2436
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹