شرکت خدمات بیمه ای ره آورد امید آفرین شرق
مشخصات شرکت
مدیرعامل/هیات مدیره حسین تاج فر - محسن لطفی
تلفن 05137137844-5       09159176205-09151015840
فکس 05137237565
شهر مشهد
آدرس
fjrigjwwe9r2Company:Address_fa-IR
مشهد بین قرنی 23 و مجد شمالی ساختمان فروردین طبقه 3 واحد 310
ایمیل karafarin.rahavard@yahoo.com
وب سایت
توضیحات شرکت
fjrigjwwe9r2Company:Comment_fa-IR

         شرکت بیمه کارآفرین یکی از نخستین شرکتهای بیمه خصوصی است که در راستای اصل 44 قانون اساسی، در چارچوب قانون تاسیس شرکتهای بیمه غیردولتی در تاریخ 1381/12/27 با اخذ مجوز از بیمه مرکزی فعالیت خود را در سطح کشور آغاز نموده است.سرمایه شرکت 1200میلیارد ریال و مجموعه دارائیهای شرکت در پایان سال 1392 بالغ بر 9750 میلیارد ریال بوده که براساس گزارش بیمه مرکزی در سال 1393 از نظر توانگری‌مالی در سطح یک شرکتهای بیمه و بالاتر از شرکتهایی همچون بیمه ایران، بیمه آسیا، بیمه البرز و بیمه دانا قرار گرفته است. سهامداران عمده شرکت، بانک کارآفرین، گروههای ساختمانی، صنعتی و خدماتی می‌باشدکه 65 ٪ از سهام متعلق به این گروهها و 35٪ از طریق پذیره‌نویسی عام تامین شده است.
بیمه کارآفرین در شرق کشور دارای حدودا 300 نمایندگی حقیقی و 4 نمایندگی حقوقی بوده که در حال حاضر به ارائه‌ی خدمات بیمه‌ای مشغولند.


   

شایان ذکر است شرکت خدمات بیمه‌ای ره‌آورد‌امید‌آفرین‌شرق بعنوان یکی از 4 نماینده حقوقی بیمه کارآفرین در شرق کشور در سال 1391 با شماره 46372 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده و به نمایندگی از شرکت بیمه کارآفرین و در زمینه‌های مختلف بیمه ای فعالیت خود را آغاز نموده است. طبق اساسنامه، این مجموعه با پشتوانه مدیران و کارکنان خود ( که اکثرا بیش از 10 سال تجربه کاری در صنعت بیمه را دارند)، مشاوره و ارائه‌ی خدمات مطلوب به بیمه‌گذاران را مهمترین وظیفه خود قلمداد می نماید.


فهرست بخشی از مشتریان بیمه کارآفرین:
وزارت نیرو، سازمان امور مالیاتی، شرکت گروه سپاهان، شرکت مهندسی کارواندیشه، شرکت دارو پخش، شرکت پلی اکریل ایران، شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران، شرکت پترو پارس، شرکت بدرسان الکتریک، شرکت دارو‌سازی حکیم،  شرکت پتروشیمی اروند، شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، شرکت ملی گاز ایران، شرکت تولی‌پرس، شرکت آب و فاضلاب تهران،  قرارگاه خاتم‌الانبیاء، شهرداری تهران و ......

فهرست بخشی از مشتریان استان خراسان رضوی:
شرکت پدیده شاندیز، شرکت پارت لاستیک، سازمان تامین اجتماعی، بیمارستان ابن سینا، شبکه بهداشت استان خراسان رضوی، شهرداری مشهد، دانشگاه علوم پزشکی، شرکت فرافن توس، شرکت به‌آرا(کرانچیپس)، آب و فاضلاب خراسان رضوی، شرکت برق منطقه ای خراسان رضوی، صداوسیمای خراسان رضوی، شرکت سیمان زاوه تربت، دانشگاه علوم ‌پزشکی گناباد، شرکت جمکو، شرکت فولاد اسفراین، شرکت رینگ‌سازی، شرکت الکتریک خودرو، شرکت کابل خودرو و ....

شرکت خدمات بیمه‌ای ره‌آوردامیدآفرین‌شرق به نمایندگی از شرکت محترم بیمه کا‌رآفرین آمادگی خود را جهت مشاوره ، معرفی و صدور انواع محصولات بیمه‌ای از قبیل:


·        بیمه مسئولیت مدیران واحدهای اقامتی

·        بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان

·        بیمه نامه آتش سوزی هتل ها و واحد های اقامتی

·        بیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادی

·        بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک

·        بیمه مستمری

·        بیمه مسئولیت نگهداری آسانسور

·        بیمه تکمیل درمان گروهی

·        بیمه حوادث خانواده و گروهی

·        بیمه مسئولیت و مهندسی

·        بیمه های اتومبیل (ثالث و بدنه)

·        بیمه های باربری

سایر رشته های بیمه ای...ضمنا این شرکت نمایندگی به تبع جایگاه خود در بیمه کارآفرین در شرق کشور و به جهت رضایت بیمه‌گذاران و اطمینان خاطر آنها، پیگیری پرونده‌های خسارتی احتمالی تا حصول نتیجه را از اولویت‌های کاری خود دانسته و افتخار دارد رابطه کاری خود را با مجموعه بیمه‌گذاران تا پایان قرارداد حفظ نماید. امید است با عنایت حضرتعالی و همچنین ارائه‌ی خدمات مطلوب و بهنگام از سوی کارکنان و اعضاء این شرکت نمایندگی، بتوانیم به نحو شایسته‌ای با آن مجموعه محترم همکاری داشته باشیم.
مشهد بین قرنی 23 و مجد شمالی ساختمان فروردین طبقه 3 واحد 310 بیمه کارآفرین

حسین تاج فر - محسن لطفی


تصاویر شرکت
نقشه محل
45250
اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹