شرکت مهندسی هوشمند باستک خاورمیانه
مشخصات شرکت
مدیرعامل/هیات مدیره علیرضا طهرانی
تلفن 05136144075      
فکس 05136144076
شهر مشهد
آدرس
fjrigjwwe9r2Company:Address_fa-IR
بلوار معلم -نبش معلم 16- برج البان -طبقه 7 واحد 2
ایمیل smarthomeiran@yahoo.com
وب سایت
توضیحات شرکت
fjrigjwwe9r2Company:Comment_fa-IR

سیستم مدیریت هوشمند هتلی

امروزه با توجه به رشد صنعت ساختمان سازی در ایران و پیشرفت چشمگیر تکنولوژی ، علاوه بر اینکه میل به زندگی در محیطی هوشمند در انسان طلب می شود، رسیدن به مرزهای بحرانی انرژی و تبعات آن بهره مندی از سیستم های مدیریت و کنترل هوشمند ساختمان را هرچه بیشتر نمایان می سازد.

سیستم هوشمند اطاق میهمان ها این قابلیت را دارا است که میهمان مستقر در اتاق بتواند از طریق پنل ها و کلید های هوشمند سیستم های اتاق شامل سیستم روشنایی ، سرمایش و گرمایش ، صوتی و تصویری و ... را از کنار تخت کنترل کند.

سیستم مدیریت هوشمند هتلی همچنین این قابلیت را داراست که در قسمت رسپشن امکان کنترل و مانیتورینگ اطاق ها فراهم شود بطوریکه در صورت خالی بودن اطاق ها، سیستم تهویه جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های هتل خاموش گردد .همچنین اطلاعات و فرمان هایی که میهمان از داخل اتاق صادر میکند (مزاحم نشوید، نظافت ، شستشوی البسه و...) را دریافت کرده و به نیازهای میهمان رسیدگی کند.

در این راستا شرکت هوشمند باستک خاورمیانه با اتکا به دانش و تخصص کارشناسان خود و همچنین با اجرای بیش از 100 پروژه موفق در زمینه سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان ، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات ، مشاوره ، طراحی ، نظارت ، تامین تجهیزات ، اجرا و ارائه خدمات پس از فروش ، سیستمهای هتلی هوشمند و خانگی اعلام میدارد .

برای دانلود اطلاعات کامل روی تصویر کلیک کنید

دانلود پروپوزال هتلی


تصاویر شرکت
نقشه محل
45250
اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹