خانه ماساژ
مشخصات شرکت
مدیرعامل/هیات مدیره جلالی
تلفن 09150406905       09150406905
فکس
شهر مشهد
آدرس
fjrigjwwe9r2Company:Address_fa-IR
مشهد احمد آباد روبروی طالقانی 1
ایمیل jalali2275@gmail.com
وب سایت
توضیحات شرکت
fjrigjwwe9r2Company:Comment_fa-IR

1- اویل ماساژ تایلندی

دراین ماساژ سطح عضلات بدن بدون هیچ دردی در شخص ایجاد شود به نرمی لمس می شود.بنابراین این ماساژ برای افرادی که بیشتر به ماساژهای نرم و ملایم علاقمندند بسیار خوشایند است.


2- فوت ماساژ تایلندی

بی حکمت نیست که پا را قلب دوم خوانده اند.در این ماساژ هر دو پای شخص ماساژ گیرنده تا زانو با رغنهای مخصوص ماساژ داده می شود.اگر می خواهید ارامش را در کل بدن خود و به خصوص در پاهای خود تجربه کنید حتما این ماساژ را یک بار امتحان کنید.


3- تای ماساژ تایلندی

این ماساژ معروف ترین و پرطرفدارترین ماساژ تایلندی است.این ماساژ به صورت خشک و با لباس بر روی تشک اجرا می شود(به صورت فشاری کششی)مجموع این تکنیک های فشاری و کششی ارامش و نشاطی بی نظیر برای فرد ماساژ گیرنده به وجود می اورد.


4- ماساژ سوئدی

این ماساژ یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین ماساژها در سطح جهان است که تاثیرات فوق العاده بر روی روان جسم انسان دارد که در زیر به ان اشاره می شود:

سیستم عصبی فرد را کاملا relax می کند و ترشحات هرمونی بدن را افزایش می دهد.عضلات پیر و فرتوت را جوان تر می کند.افزایش جریان خون ظرفیت اکسیژن رسانی سیستم عروق لنفاوی


5- ماساژ سنگ داغ

اگر می خواهید وجود سنگ های گرم اتشفشانی را بر روی بدن خود تجربه کنید ما این ماساژ را به شما پیشنهاد می دهیم.کمتر کسی در برابر خواب حاصل از ارامش بی نظیر این تجربه منحصر به فرد مقاومت می کند


6- ماساژ اسپرت

ماساژ اسپرت بر گرفته از ماساژ سوئدی است که باعث تحریک گردش خون و لنفاوی می شود.برخی از حرکات ماساژ اسپرت باعث از بین رفتن اسپاسم(گره عضلانی) می شود.ماساژ اسپرت موثرترین راه برای ازاد کردن تنش عضلانی و باز گرداندن تعادل به سیستم عضلانی اسکلتی است


7- ماساژ روسی

حرکات سریع و قوی و طراحی شده برای تحریک سیستم وریدی و گردش خون در ماساژ روسی تعبیه شده است.در ماساژ روسی با توجه به حرکاتی که انجام می شود فرد احساس گرم شدن در مفاصل و عضلات خود دارد.


8- ماساژ با تخت همراه

ارائه خدمات ماساژ در محل مورد نظر شما9- دکتر ماهی

از فواید دکتر ماهی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 این ماهی کوچک با ترشح آنزیمی به نام Diathanol به طور موثری در بهبود و بازسازی سلول های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

 لایه برداری و تمیز کردن بدن (حذف سلولهای مرده پوست توجه : این روش دردناک نیست ، زیرا ماهیان دندان ندارند(

 میکرو ماساژ ( لایه های پوست و بهبود گردش خون ، در نتیجه اکسیژن پوست را تامین کرده و پوست را بسیار نرم و صاف میکند(

 بهترین راه برای از بین بردن استرس و تنش.

 این ماهی باهوش همچنین می تواند با تحریک نقاط طب سوزنی و نقاط حساس رفلکسی روی بدن کمک به تنظیم سیستم عصبی، بدن را شل کند و خستگی را آزاد کند. گردش خون در نقاط فوق در طول درمان افزایش می یابد.

تصاویر شرکت
نقشه محل
45250
اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹